Ads Details

Location
Troy, Illinois
Posted On
4 months ago

Additional Details

Ad ID
21733
Ad Views
149

Description

Asociácia Strihačov psov je popredná organizácia na Slovensku, ktorá sa venuje starostlivosti a starostlivosti o psov. Sme profesionálne združenie, ktoré spája psie salóny a strihačov po celej krajine a poskytujeme im podporu, vzdelanie a zdroje, aby vynikli vo svojom remesle.

Naším poslaním je podporovať dokonalosť a profesionalitu v starostlivosti o psov a zároveň zabezpečiť pohodu našich chlpatých spoločníkov. So silným záväzkom kvality a bezpečnosti naši členovia dodržiavajú priemyselné štandardy a osvedčené postupy a poskytujú majiteľom domácich zvierat špičkové služby.

Prostredníctvom rôznych iniciatív, školiacich programov a príležitostí na vytváranie sietí sa snažíme zvýšiť úroveň odbornosti medzi groomermi a zvýšiť povedomie o zodpovednej starostlivosti o domáce zvieratá. Naše združenie slúži ako centrum pre výmenu vedomostí, spoluprácu a neustále zlepšovanie v oblasti starostlivosti o psov.

Za práva a ochranu zvierat sa zasadzuje aj Asociácia Strihačov psov. Úzko spolupracujeme s miestnymi úradmi a organizáciami, aby sme vytvorili udržateľné politiky, ktoré zaistia správne zaobchádzanie s domácimi zvieratami. Okrem toho sa aktívne zapájame do aktivít v rámci komunity, aby sme vzdelávali majiteľov domácich zvierat o správnych technikách starostlivosti, udržiavaní zdravia a zodpovednom vlastníctve.

S Asociáciou Strihačov psov po boku sa môžete spoľahnúť, že váš chlpatý kamarát je v rukách šikovných odborníkov, ktorí uprednostňujú jeho pohodu. Vyberte si našich certifikovaných členov pre odborné služby starostlivosti o psov s vášňou, integritou a dlhoročnými skúsenosťami.

Show More

 
When you call me, don't forget to mention that you found this ad on OOrgin.com and I do not want to be contacted by telemarketers or representatives of any other website.
 

Asciácia strihačov psov - Pets & Mascots | oorgin