PARAJA E FALISIKUR ONLINE, DOLLAR, PUNDA, EURO E DISPONUESHME.


 

Ads Details

Location
Oslo, Oslo
Posted On
3 months ago

Additional Details

Ad ID
20635
Ad Views
73
Ad Type
Owner

Description

PARAJA E FALISIKUR ONLINE, DOLLAR, PUNDA, EURO E DISPONUESHME.

BLINI PARA TË falsifikuara në  DHE PASSPROT, ID, DL DHE VIZA

EURO,DOLARA DHE PUNTA DHE DOKUMENTA RISI SI PASAPORTA,KARTA ID,KARTA JESHLTA DHE PATENTË SHOFER

Ne jemi prodhuesi më i mirë i kartëmonedhave të falsifikuara me cilësi të lartë,

Pasaporta të reja dhe cilësore, patentë shoferi, letërnjoftime, kartë jeshile, certifikata, dokumente diplomash. Me mbi një miliard produkte tona që qarkullojnë

Rreth botës. Ne ofrojmë vetëm origjinale me cilësi të lartë

Karnotat e falsifikuara të monedhës dhe dokumente false. Dërgesa nga Shtetet e Bashkuara dhe vende të tjera.

Këto fatura nuk janë të bëra në shtëpi, por prodhim industrial dhe profesional. Nga teknikë IT me cilësi të lartë nga SHBA, Rusia, Korea dhe Kina

Ne ofrojmë kartëmonedha të falsifikuara me cilësi të lartë për monedhat e mëposhtme;

 

Shitet zgjidhje parash dhe SSD për pastrimin e kartëmonedhave të errëta.

Kartëmonedhat tona janë 99% reale, ne përdorim një teknikë të veçantë printimi,

EUR - Euro

USD - Dollar Amerikan

DNR - DINAR

GBP - Paund Britanik

INR - Rupi Indiane

AUD - Dollar Australian

CAD - Dollar Kanadez

AED - Dirham i Emirateve

ZAR - Rand

CHF - Franga zvicerane

CNY - Kinez Yuan Renminbi

MYR - Ringgit Malajzian

THB - Baht Thai

NZD - Dollar i Zelandës së Re

SAR - Rial i Arabisë Saudite

QAR - Katari Riya

Ne ofrojmë vetëm pasaporta të vërteta dhe false origjinale të cilësisë së lartë, shofer

licenca, karta identiteti, viza, çertifikatë lindjeje, vula.

Transporti në mbarë botën

Ne shesim para në dorëzim ndërsa takoni personin tim të dorëzimit ballë për ballë në bazën tonë.

Detajet e kontaktit më poshtë.

 

Show More

 
When you call me, don't forget to mention that you found this ad on OOrgin.com and I do not want to be contacted by telemarketers or representatives of any other website.
 

PARAJA E FALISIKUR ONLINE, DOLLAR, PUNDA, EURO E DISPONUESHME. - Business Opportunity | oorgin